Jestem fotografem z długoletnim doświadczeniem i imponującym dorobkiem zawodowym. Dlatego własnie zdecydowałem, że chciałbym moje prace umieścić w kilku miejscach, gdzie nieodpłatnie będzie miała do nich dostęp lokalna społeczność.

Pozwoli to nie tylko odnieść się do fotografii w pracach naukowych, na przykład potrzebnych na kolejnych etapach studiów, ale również z pewnością dla wielu osób będzie ciekawostką oraz inspiracją.

Długo jednak zastanawiałem się, w jakiś sposób zebrać swoje prace. Idealnym rozwiązaniem okazała się w tym wypadku fotoksiążka. Przede wszystkim udało mi się znaleźć profesjonalną firmę, która świadczyła usługi wykonania fotoksiążek na najwyższym poziomie, dzięki czemu korzystając z jej usług miałem pewność, że moje prace będę odpowiednio się prezentowały.

Dodatkowo fotoksiążka online była dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie, co również było dla mnie dosyć istotne, ponieważ postanowiłem przecież udostępnić swoje prace nieodpłatnie.


Pobrałem ze strony program do fotoksiążek ze strony https://www.foto-projekt.com.pl/?fotoksiazka-program i przystąpiłem do pracy

Bardzo odpowiadał mi fakt, że program automatycznie zmniejszał obraz do odpowiednich rozmiarów (tak aby pasował on do strony w książce) beż żadnych strat jakości. Przypadła mi również do gustu możliwość wybrania wymiarów fotoksiążki. Fotoksiążka zwykle kojarzyła mi się z formatem dużego zeszytu, jednak na stronie internetowej do wyboru było zdecydowanie więcej możliwości. Co ciekawe większy format wcale nie generował tak dużych kosztów, abym miał ich nie podobać, w związku z czym zdecydowałem się na album wielkości czterech normalnych kartek papieru oraz o grubości kilkudziesięciu stron. Jakość jego wykonania okazała się wspaniała, dzięki czemu mogłem bez wstydu przekazać swoje prace do lokalnych bibliotek oraz czytelni. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością znów skorzystam z usług tej firmy.